fbpx

Robert Wróblewski

SESJA ŚLUBNA W PLENERZE

Zawsze namawiam swoje pary na zrobienie małej sesji plenerowej w trakcie przyjęcia. Prawie zawsze znajdzie się jakiś zakątek tuż obok sali lub nawet wewnątrz gdzie da się zrobić kilkuminutową sesję. Jeśli nie udała się znaleźć czasu, możemy umówić się na sesję innego dnia.
Piękne okoliczności przyrody, wspaniałe miejsca i wyjątkowe chwile – sesja w ślubna w plenerze jest wydarzeniem, o którym marzy większość Pań Młodych, z Panami Młodymi zwykle jest zgoła inaczej 😉 . Jeśli nie macie wymarzonego miejsca na sesję ślubną chętnie coś Wam podpowiem. W czasie sesji najważniejsze jest byście czuli się komfortowo, by nic Was nie rozpraszało, byście byli skupieni tylko na sobie i w czuły sposób okazywali sobie miłość. Spojrzenia, dotyk i gesty mają nie pozostawiać złudzeń że jesteście w sobie zakochani.

WARSZAWA – PLENEROWA SESJA ŚLUBNA

Zdjęcia będące efektem sesji ślubnej w plenerze są jedną z najtrwalszych pamiątek z okresu ślubu. Po latach przyjemnie jest wyciągnąć fotografie i powspominać wyjątkowe chwile. Nie będzie to jednak możliwe, jeśli zdjęcia z sesji ślubnej nie spełnią Waszych oczekiwań. Wtedy zamiast świetnych wspomnień z najważniejszych wydarzeń w życiu, będziecie mieli żal, że coś poszło nie tak. Współpracując ze mną możecie mieć pewność, że efekty sesji ślubnej w Warszawie czy też okolicach, będą dokładnie takie, jakie sobie wymarzyliście. I z czystą przyjemnością będziecie wracać do zdjęć, nawet po kilkunastu lub kilkudziesięciu latach.

WYBIERZ NAJLEPSZEGO FOTOGRAFA NA SESJĘ ŚLUBNĄ W WARSZAWIE!

Fotograficzne sesje w plenerze mają w sobie coś specjalnego. To od Was zależy czy chcecie mieć zdjęcia w zimowej, jesiennej, wiosennej czy letniej scenerii. Żywa natura będąca wokół Was o każdej porze roku prezentuje się wspaniale! Zapraszam do zapoznania się moim portfolio, opiniami, a także do kontaktu, w celu ustalenia szczegółów sesji ślubnej w plenerze!