fbpx

Robert Wróblewski

Fotografia Ślubna Warszawa

Cennik

Jeżeli chcielibyście otrzymać nietuzinkowy reportaż ślubny pełen naturalnych ujęć z nutką humoru i interesuje Was moja oferta ślubna obejrzyjcie koniecznie moje portfolio. Oprócz portfolio koniecznie obejrzyjcie mój blog, możecie tam obejrzeć pełne materiały ślubne. To bardzo ważne byście zobaczyli jak opowiadam historie miłosne moich Par. Tak albo bardzo podobnie mogą wyglądać Wasze ślubne fotografie. Mam nadzieję, że przeczytaliście już słowa moich byłych Par Młodych w zakładce opinie. Jeśli nie to gorąco zachęcam. Jeszcze goręcej polecam Wam moje strony na Facebooku i Instagramie.

Zdjęcia ślubne zdjęciami, opinie o fotografie ślubnym opiniami ale to oferta zdjęć ślubnych ma chyba największe znaczenie przy wyborze usługodawców. To jak jest skonstruowana, co zawiera, jak pokrywa się z oczekiwaniami klientów jest bardzo ważne. Mimo, że moja oferta ciągle ewoluuje, od 15lat zmienia się by sprostać oczekiwaniom przyszłych nowożeńców wiem, że nie zawsze dokładnie spełnia te wymagania. Poniżej prezentuję Wam drodzy zakochani trzy przykładowe pakiety moich usług. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że możecie mieć pomysł na inne pakiety. Dlatego nie krępujcie się i przedstawcie mi swój pomysł na obsługę tego dnia. Możemy umówić się na niezobowiązującą kawę lub na telekonferencję w internecie i znaleźć złoty środek.

Pakiety

Pakiet S

będę z Wami 6h, max do 21:00

Dostaniecie:
Piękną historię tego dnia opowiedzianą 200 zdjęciami po autorskiej obróbce na pendrivie w pudełku wraz z 30 odbitkami 23x15cm.

Jeśli uda się nam wygospodarować trochę czasu, zrobimy mini sesję plenerową.

Pakiet M

będę z Wami 10h, max do 1:00

Dostaniecie:
Piękną historię tego dnia opowiedzianą 300 zdjęciami po autorskiej obróbce na pendrivie w eleganckim pudełku wraz z 50 odbitkami 23x15cm.

Jeśli uda się nam wygospodarować trochę czasu, zrobimy mini sesję plenerową

Pakiet L

będę z Wami 12h, max do 1:00

Dostaniecie:
Piękną historię tego dnia opowiedzianą 350
zdjęciami po autorskiej obróbce na pendrivie w eleganckim etui wraz z fotoalbumem 30x20cm.

Jeśli uda się nam wygospodarować trochę
czasu, zrobimy mini sesję plenerową.