fbpx

Robert Wróblewski

Fotograf ślubny Warszawa

Robert Wróblewski

O mnie

i zdjęciach ślubnych...

Witam na mojej stronie poświęconej fotografii ślubnej. Fotografia nie towarzyszy mi od dziecka. W dzieciństwie była piłka, rower, łuk, wędka, znaczki, monety, i dziesiątki innych zajęć. Z fotografią zetknąłem się stosunkowo późno bo na samym początku boomu fotografi cyfrowej. Tym samym ominęły mi zabawy w klisze, ciemnie i inne negatywy. Z biegiem lat fotografia wyprzedzała inne hobby aż stała się największą pasją. Pewnego razu koleżanka poprosiła mnie bym zrobił zdjęcia na jej ślubie. Potem koleżanka koleżanki i tak to się zaczęło zupełnie niewinnie i przypadkowo. Ponieważ nic nie daje takiej radości, jak hobby, które może być również pracą, zdecydowałem się zostać fotografem profesjonalnym(nie cierpie tego słowa…) Uwielbiam robić zdjęcia. Szczególnie lubię fotografować ludzi. Jest coś magicznego w tym, jak dobra fotografia potrafi uchwycić i zatrzymać na zawsze tak ulotne emocje, jak szczęście i radość. Jeśli zależy Wam na fotografiach, które zatrzymają dla Was i Waszych bliskich te najwspanialsze momenty waszego życia to już teraz skontaktujcie się ze mną. Zapytajcie o termin, nawet jeśli będę miał już zajęty ten dzień to polecę innego fotografa ślubnego.

 

Przez kilkanaście lat fotografowałem pełnoklatkowymi lustrzankami firmy Canon. Teraz używam bezlusterkowców Sony Używam całej gamy jasnych obiektywów stałoogniskowych. 

Posiadam zaświadczenie wydane przez Kurię Metropolitarną Warszawa uprawniającą do fotografowania w obiektach sakralnych.

Nazwa firmy: Fotografia Robert Wróblewski
Data utworzenia: 2009-04-14
NIP: 534-214-30-53
REGON: 141814667

Życie to duża seria zdjęć…

Moje zdjęcia ślubne można znaleźć między innymi w poniższych serwisach: