fbpx

Robert Wróblewski

Covidowe wesele Małgosi i Kamila / fotografia ślubna Pałacyk Otrębusy

Fotografia ślubna w czasach Covid19.

Ostatnie dwa lata były jedyne w swoim rodzaju dla wszystkich ludzi, dla wszystkich branż i zawodów. Szczególnie mi bliska fotografia ślubna również ucierpiała na pandemii. Wszystko się zmieniło, nic nie będzie już takie samo jak kiedyś. Pandemia zmusiła nas do zmiany planów, sposobów uczenia się pracowania, prowadzenia firm.  Zmian wymagały też organizacje ślubów, ograniczenia liczby gości, często zmiany dat ślubów. Tak właśnie było w przypadku Małgosi i Kamila.  Ze względu na covid19 i związane z nim ograniczenia wiosenny ślub musiał się odbyć latem.

DJ Kuban w Pałacyku Otrębusy

W związku z powyższym i z obawy przed wirusem liczba gości również się zmieniła. Widać to było już w czasie ceremonii w kościele Świętej Rodziny w Ursusie. Na przyjęciu weselnym w Pałacyku Otrębusy zaś było niewiele ponad dwadzieścia osób, ale jak wiadomo nie ilość a jakość się liczy. Zwłaszcza jeśli imprezę prowadzi DJ Kuban. Dominik jest mistrzem w swoim fachu, w dodatku  posiada ogromne doświadczenie i doskonałe zaplecze techniczne. Jego oświetlenie w połączeniu z odpowiednią ilością dymu robią robotę znacznie ułatwiając pracę fotografa ślubnego.

Makeup, suknia, mucha… czyli przygotowania ślubne

Państwo młodzi jak to często bywa przygotowywali się do ślubu tam gdzie organizowali przyjęcie weselne czyli w podwarszawskim Pałacyku Otrębusy, który to z pewnością znany jest już każdemu. Panią młodą przygotowała do ślubu Monika z M.O. Lashes & mua zapewniając piękny makijaż. Skoro wszyscy już są gotowi to fotografia ślubna zaprasza do obejrzenia reportażu z tego jakże niezwykłego dnia.